Posiadanie pięknego ogrodu wymaga nie tylko pasji i estetycznej wyobraźni, ale przede wszystkim zaangażowania, wiedzy oraz mnóstwa czasu. Nie zawsze dysponujemy odpowiednią ich ilością, a konsekwentna i regularna pielęgnacja ogrodów jest niezbędna, jeśli chcemy utrzymać ich zdrowy i niezwykły wygląd. Wychodząc naprzeciw tej konieczności, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie prac ogrodowych. Dla naszego zespołu pielęgnacja ogrodów to przyjemność oparta na doświadczeniu i rzetelnej wiedzy. Zieleń, by wyglądała żywo i pięknie, wymaga stałej opieki i czasu, dlatego naszym klientom proponujemy atrakcyjny system abonamentowy, w ramach którego regularnie i kompleksowo dbamy o tereny zielne przy domach, działkach lub firmach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ale z takim samym zaangażowaniem. Pielęgnacja ogrodów to nasza pasja, dlatego z wielką chęcią pomożemy osobom, którym zależy na pięknym wyglądzie ich kawałka zieleni. Dołożymy wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie szczegóły ustalimy wspólnie – razem możemy sprawić, że twój ogród zawsze będzie w idealnym stanie.

W ramach wykupionego abonamentu oferujemy prace ogrodowe obejmujące cykliczne przycinanie trawy, nasadzeń i sprzątanie ogrodów. Warunki i zakres prac w ramach abonamentu określane są indywidualnie i skorelowane z potrzebami każdego Klienta.

Dla Klientów, którzy skorzystali wcześniej z naszych usług w ramach instalacji automatycznego podlewania » lub budowy ogrodu, ustalamy pakietowy system rozliczeń obejmujący bieżącą konserwację systemu nawadniającego (nawet po upływie okresu gwarancji) oraz pielęgnację ogrodu.